-25%

Hobuse nahk 200g

5.00 out of 5

6.87

Kampaania:
00Päeva14Hours30Minutes30Seconds
Saadavus: 13 laos SKU: 4742023271505 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Hobuse nahk on ca 15 cm pikk. See on suurepärane ajaviite närimine nii suurele kui ka väiksemale koerale. Nahk on iseenesest üsna tugeva tekstuuriga ning seetõttu aitab koeral hambaid puhastada. Sobib hästi koertele, kellel esineb mõne muu liha suhtes allergiat.

Toorproteiin 95,8%; Toorõli ja -rasv 5%; Niiskus 7,7%; Toortuhk 1,7%

Ei ole lisatud värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Tarvitamise soovitus: Anna vahepalaks või preemiaks oma lemmiku toidukordade vahele. Avatud pakendit hoia kuivas ja jahedas. Puhas joogivesi hoia lemmikule saadaval! Arvesta maiuste andmisel oma koera söömisharjumustega.

Enamus tooteid pakendame pappkarpi, mis on keskkonnasõbralik ja taaskasutatav. Pakend hoiab kinni toote lõhna ning seda on mugav hoiustada. Üksikud tooted ning tooted, mis oma suuruse poolest pappkarpi ei mahu, pakendame rasva hülgavasse paberisse.

Toodetud Euroopa Liidus.

2 arvustust tootele Hobuse nahk 200g

  1. 5 / 5

    Enelin (toote omanik)

    Igati tegevust pakkuv nätsutamismaius (ka kutsikale sobiv). Sellest jagub väga kauaks, kuid vahepeal soovitan eest ära võtta, et koeral tekiks taas huvi selle vastu. Üldiselt meie kutsikas pole ühest nahast veel nädalaga jagu saanud. Toode on lõhnatu.

  2. 5 / 5

    Vivian (toote omanik)

    “Long play” – väga hea just parajas vanuses kutsikale, kess kipub veel närima, aga kel juba hambad enamuses vahetunud. Tegevust jätkub pikaks ajaks.


Lisa arvustus