Veise kõrvad karvaga, 4 tk

5.00 out of 5

11.19

Veise kõrv karvadega.

Saadavus: 3 laos SKU: 4742023271178 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Karvadega veise kõrvad on osutunud paljude koerte lemmikuks. Karvadega kõrvade närimine on koerale kasulik, kuna puhastab hästi sisikonda. Kõrvad on umbes 15-20 cm pikkused. Pakub närimist pikaks ajaks.

Karvadega maius on väga kasulik, kuna puhastab muuhulgas koera soolestikku :). Loe täpsemalt meie blogist – https://fendaf.ee/tooted/karvaga-maiused-minu-koerale-fui/

Toorproteiin 81,1%; Toorõli ja -rasv 4,3%; Niiskus 10,3%; Toortuhk 3,94%

Ei ole lisatud värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Tarvitamise soovitus: Anna vahepalaks või preemiaks oma lemmiku toidukordade vahele. Avatud pakendit hoia kuivas ja jahedas. Puhas joogivesi hoia lemmikule saadaval! Arvesta maiuste andmisel oma koera söömisharjumustega.

Enamus tooteid pakendame pappkarpi, mis on keskkonnasõbralik ja taaskasutatav. Pakend hoiab kinni toote lõhna ning seda on mugav hoiustada. Üksikud tooted ning tooted, mis oma suuruse poolest pappkarpi ei mahu, pakendame rasva hülgavasse paberisse.

Toodetud Euroopa Liidus.

5 arvustust tootele Veise kõrvad karvaga, 4 tk

 1. 5 / 5

  Piret (toote omanik)

  Hitt toode!!! Me varem pole kunagi koertele karvaga maiuseid ostnud,kuid otsutstasime proovida, et kas meie koertele üldse mokka mööda on. Nii,kui karbist välja võtsime jäeti hetkega kõik muud tegevused ja närimised pooleli 😀 Kõik 4 neli (aussie,bordercollie,taks ja toy terjer) on oma käpa-allkirjad andnud ja soovitavad ka teistele 🙂
  Hitt-toode oli varem ka luuüdi limpsimiseks, kuid väga kahju,et enam gurmee toodet valikus pole

 2. 5 / 5

  Madli

  Oi kui palju rõõmu, kuldsele tegevust umbes 10- 15 minutiks. Ta sööks iga kell veel ja veel!

 3. 5 / 5

  siramisu (toote omanik)

  Paki lahti võttes ärge üllatuge, mul oli tunne, et olin lauta sattunud 😀 Aga no kui hästi see koertele maitses. Minu corgidele oli tegevust tundideks. Imekombel olid ka kõik karvad söödud, mitte ei jäänud alles põrandale. Soovitan.

 4. 5 / 5

  Enelin (toote omanik)

  On see alles imeline toode! Värske koera omanikuna tänan ka Fendaf toredaid ja abistavaid abilisi, kes oskasid suunata parimate maiusteni, mida anda kutsikale! Meie esimene proovi-ost on kenasti heaks kiidetud kõigi osaliste poolt ja tänaseks võib veisekõrva kiita taevani!

 5. 5 / 5

  Anett Kann (toote omanik)

  Meie Diamond’i absoluutne lemmik ning sellist närimist on raske leida, mida isegi suure sakslase lõugadele kauemaks kui 5 minutit jagub. 😀 Üsna tugeva lõhnaga, aga koerad ju kasutavadki söömisel rohkem nina kui maitsemeeli, pole ime, et neile nii väga maitseb 😉


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.