Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Meie meeskond

Faddy on üks meie firma inspiratsiooni allikatest ja toodete testijatest. Faddy on sündinud 9. veebruaril 2016 ning kodus kutsutakse teda hellitavalt Fadduks.

Juba maast madalast on ta tegelenud kuulekuse ja kaitse trennidega, vahepeal tegeles ka jälje treeninguga. Faddyl on kodus 2 aastat noorem sõber, saksa lambakoer Oscar.

Faddy on julge, enesekindel, iseteadlik, eelistab inimesele alati teist koera, loomult väga heatahtlik ning väldib igal võimalusel konflikte. Faddy armastab toortoitu, eriti meeldib talle ribi ning kalkunikaelad ja kintsud. Faddy lemmikmaiused on: hobuse maks, veisemaks, veise kops ja pulli munandid.

Kõiki Faddy lemmikmaiuseid märgistame templiga „Faddy soovitab!” või Faddy ja Fenton soovitavad!“

Fenton on meie firma teine inspiratsiooni allikas ja toodete testija. Fenton on samuti sündinud 9. veebruaril 2016. Fentoni hüüdnimi on Fentu.

Fenton harrastab kuulekust ja naudib lisaks toodete testimisele oma diivanikoera elu labradorist sõbra Pekwaga.

Fenton on tagasihoidlik. Enesekindel on ta ainult tuttavas keskkonnas (kodus). Ta on hästi omanikule orienteeritud, pisut pelglik ja uute asjade osas ettevaatlik, veidi kade ning uskumatult tujukas. Fenton on totaalne gurmaan ja valib maiuseid vastavalt oma tujudele – see, mis ühel päeval sobib, järgmisel ei tarvitse enam sobida. Fentoni lemmikmaiused on: veise mokk, veise maks, udar ja sea spagetid.

Kõik Fentoni lemmikmaiused märgistame templiga „Fenton soovitab!“ või „Faddy ja Fenton soovitavad!”

Pireti suur kirg on koerte toit ning kõik sellega seonduv. Septembris 2020 omandas ta Raw Dog Food Nutrition Specialist sertifikaadi.

Piretil on üle 20 aastane kogemus saksa lambakoerte omanikuna. Täna on tal kodus kaks saksa lambakoera – Faddy ja Oscar. Ta tegeleb aktiivselt koeraspordiga – kaitse ja kuulekus.

Pireti südameasjaks on loomade heaolu. Tema suureks unistuseks on, et igale koerale võimaldataks tükike luksust tema päeva, olgu ta siis kodukoer, tõukoer või varjupaigas veel oma õiget omanikku ootav koer.

Irenel on üle 20 aastane kogemus erinevate tõugude omanikuna. Tal on olnud eelnevalt dobermann ja saksa lambakoer. Täna on ta saksa lambakoera Fentoni ja labrador Pekwa õnnelik omanik.

Irene on olnud terve elu heategevusse panustaja, seda nii inimeste suunal kui ka koerte maailmas. Labrador Pekwa oli ka 3 aastat teraapiakoer ning koos panustasid nad nii laste kui ka eakate inimeste toetamisse.

Oscar alustas oma karjääri abidegusteerijana, kuna tal on väga hästi välja arenenud maitsemeel. Tänaseks on temas ilmnenud varjatud anne keskenduda ohutusele. Alates 1.novembrist kannab ta ametinimetust ohutusspetsialist, sest kohe kui rokla välja võetakse, on Oscar kohal ning jälgib, et ohutusnõuetest kinni peetakse. Oscar on sündinud 21. märts 2018 ning tema hüüdnimi on Ossu. Oscar teeb nii kuulekuse kui ka kaitsetreeninguid, ta on oma loomult väga julge ja energiline. Igapäevaselt veedab ta oma vaba aega sõber Faddyga möllates.

Pekwa on meie tiimis liige, kes hoolitseb puhtuse ja korra eest. Peale tema valvsat pilku ei ole enam ühtegi üleliigset maiusetükki vedelema jäänud. Kõik on korralikult ära pakendatud või siis ära söödud :).

Pekwa on sündnud 8. jaanuar 2011 ja tema hüüdnimi on Peku. Ta on 3 aastat oma elust toimetanud teraapiakoerana. Täna naudib ta rõõmsalt oma pensionipõlve, kuid harrastab siiani kuulekuse treeninguid. Vahel kui pikutamisest isu täis, siis võtab mängu üles oma sõber Fentoniga.