Hobuse nahk 500g

5.00 out of 5

20.33

Saadavus: 10 laos SKU: 4742023271512 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Hobuse nahk on ca 15 cm pikk. See on suurepärane ajaviite närimine nii suurele kui ka väiksemale koerale. Nahk on iseenesest üsna tugeva tekstuuriga ning seetõttu aitab koeral hambaid puhastada. Sobib hästi koertele, kellel esineb mõne muu liha suhtes allergiat.

Toorproteiin 95,8%; Toorõli ja -rasv 5%; Niiskus 7,7%; Toortuhk 1,7%

Ei ole lisatud värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Tarvitamise soovitus: Anna vahepalaks või preemiaks oma lemmiku toidukordade vahele. Avatud pakendit hoia kuivas ja jahedas. Puhas joogivesi hoia lemmikule saadaval! Arvesta maiuste andmisel oma koera söömisharjumustega.

Enamus tooteid pakendame pappkarpi, mis on keskkonnasõbralik ja taaskasutatav. Pakend hoiab kinni toote lõhna ning seda on mugav hoiustada. Üksikud tooted ning tooted, mis oma suuruse poolest pappkarpi ei mahu, pakendame rasva hülgavasse paberisse.

Toodetud Euroopa Liidus.

2 arvustust tootele Hobuse nahk 500g

  1. 5 / 5

    siramisu (toote omanik)

    Üks lemmikutest. Minu corgidele jätkub närimist pikaks ajaks. Neile väga maitseb. Hobuse nahk ei ole nii rasvane ja ta ei lõhna. Nii et väga hea anda vahepalaks ja hammaste puhastamiseks. Soovitan.

  2. 5 / 5

    Katrin

    Oli alguses minu koeral veidi võõras, ei hakanud kohe närima, vaid kippus mängima ja lollitama sellega 🙂 aga siis kui lõpuks sai ikka närima meelitatud, siis tegi seda mõnuga. Arvasin, et suur koer närib selle kiiresti, kuid tal kulus selleks ikka 20-30 min.


Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.