100% naturaalsed maiused Sinu lemmikule! Maiused on mõeldud peamiselt koertele, aga võib juhtuda, et ka mõni kass leiab endale midagi sobivat. Maiused kutsikale kategooriast leiad maiused, mis on mõeldud eelkõige kutsikale ning on reeglina kutsika jaoks ohutud. Siiski, alati jälgi oma kutsikat maiuse andmisel ning ole eriti tähelepanelik kui sulle on sattunud ablas kutsikas, kes tahab kõik asjad võimalikult kiirelt alla neelata!

Tooted on kõik täiesti naturaalsed, ilma igasuguste lõhna-, maitse-, värvi- ja säilitusaineteta. Meil kahjuks seetõttu ei ole pakkuda ka kommi ja lillelõhnalisi maiuseid, vaid maiused lõhnavadki nagu päris loom :). Lisaks tuleb arvestada, et mõningatel maiustel on intensiivsem lõhn kui teistel.

Maiused on kõik testitud meie oma meeskonnaliikmete poolt ning oleme veendunud nende ohutuses koertele. Siiski tuleb arvestada oma koera eripäradega (närimine, ahnitsemine vms) ning lähtuda maiuste andmisel nendest. Kindlasti soovitame esimesel korral anda maiuseid järelevalve all.

Tooted on pakendatud keskkonnasõbralikesse pakenditesse, kas pappkarpi või rasva hülgavasse paberisse.