Winner Plus kuivtoit kutsikale! Toiduga paned sa aluse oma kutsika tervisele. Mida paremini ja mitmekesisemalt sa oma kutsikat toidad, seda tugevam on ka tema mikrobioom. Lisaks pakuvad kõik selle kategooria toidud su kutsikale kõik vajaliku tervislikuks kasvuks (terve luustiku areng ning tugev lihasstruktuur).

Winner Plus kuivtoit on valmistatud ilma GMO-ta (geneetiliselt muundatud organism) ja gluteenivabalt, lisaks on kasutatud parimat toorainet. Toidu tootmisel on järgitud toiduohutuse standardit ning toit valmistatakse inimtoidu kvaliteediga toorainest.

Kuivtoit kutsikale kategooriast leiad muuhulgas ka WINNER PLUS Puppy Starter’i, mis on suurepärane toit just kutsika esimestel elukuudel ning väga kiidetud ka kasvatajate poolt.

Winner Plus kuivtoit on muuhulgas toodetud cruelty free põhimõttel ehk toidu toodetakse ilma loomdadel testimata. Meie usume, et meie lemmikud väärivad parimat toitu, mida me pakkuda saame ning võimalikult puhast. Seepärast oleme me ka valinud koostööpartneriks tootja, kes kontrollib toidu toorainet ning veendub, et tooraine on GMO vaba.