WINNER PLUS kuivtoit aktiivsele koerale! GMO (geneetiliselt muundatud organism) ja gluteenivaba toit parimast toorainest. Toidu tootmisel on järgitud toiduohutuse standardit ning toit valmistatakse inimtoidu kvaliteediga toorainest. Aktiivsele koerale sobib toit, mis on kõrgema rasvasisaldusega, kuna rasv muudetakse organismi poolt kergesti kasutatavaks energiaks.

Toit on testitud meie enda meeskonnaliikmete poolt ning nende poolt ka heaks kiidetud. Kuivtoit aktiivsele koerale sisaldab reeglina rohkem rasva, seetõttu ei sobi üldiselt koertele, kes liiguvad vähe (võib tekitada seedehäireid). Need kuivtoidud on mõeldud pigem koertele, kes teevad trenni ning liiguvad palju. Toit võib sobida ka koertele, kes on oma loomult väga ärevad ning kulutavad seetõttu tavapärasest rohkem energiat.

Winner Plus kuivtoit on muuhulgas toodetud cruelty free põhimõttel ehk toidu toodetakse ilma loomdadel testimata. Meie usume, et meie lemmikud väärivad parimat toitu, mida me pakkuda saame ning võimalikult puhast. Seepärast oleme me ka valinud koostööpartneriks tootja, kes kontrollib toidu toorainet ning veendub, et tooraine on GMO vaba.