Winner Plus kuivtoit Sinu lemmikule! GMO (geneetiliselt muundatud organism) ja gluteenivaba toit parimast toorainest. Toidu tootmisel on järgitud toiduohutuse standardit ning toit valmistatakse inimtoidu kvaliteediga toorainest. Kasvatajatele mõeldes kategooriasse oleme kogunud kokku tooted, mis on eelkõige just oma suuruse poolest sobilikud kasvatajatele ning nende kasvandikele. Kasvatajatele mõeldes kategooriast leiab ka ühe parima toidu kutsikatele, mis on ka juba osade kasvatajate poolt heaks kiidetud – WINNER PLUS Puppy Starter.

Toit on testitud meie enda meeskonnaliikmete poolt ning nende poolt ka heaks kiidetud. Valikus erinevad sarjad – mini tõud, külmpressitud toit, holistiline toit, monoproteiiniga toit, toit seeniorile või kastreeritud/steriliseeritud koerale jms. Eripakkumised kasvatajatele olenevalt ostetavast kogusest.

Winner Plus kuivtoit on muuhulgas toodetud cruelty free põhimõttel ehk toidu toodetakse ilma loomdadel testimata. Meie usume, et meie lemmikud väärivad parimat toitu, mida me pakkuda saame ning võimalikult puhast. Seepärast oleme me ka valinud koostööpartneriks tootja, kes kontrollib toidu toorainet ning veendub, et tooraine on GMO vaba.