Winner Plus kuivtoit kassile! Winner Plus kuivtoit kassile on madala magneesiumi sisaldusega aitamaks ennetada neerukivide teket. Lisaks sisalduvad toidus psülliumi kestad, mis aitavad ära hoida karvapallide teket. Karvapallid kutsuvad kassidel reeglina esile oksendamist ning oksendamise tõttu võib tekkida kehas veepuudus.

GMO (geneetiliselt muundatud organism) ja gluteenivaba toit parimast toorainest. Toidu tootmisel on järgitud toiduohutuse standardit ning toit valmistatakse inimtoidu kvaliteediga toorainest.

Toit on testitud meie sõprade poolt ning nende poolt ka heaks kiidetud. Valikus neli erinevat toitu – üks spetsiaalselt kassipoegadele, üks tundliku seedimisega kassile, steriliseeritud ja kastreeritud kassile ning üks kala baasil.

Winner Plus kuivtoit on muuhulgas toodetud cruelty free põhimõttel ehk toidu toodetakse ilma loomdadel testimata. Meie usume, et meie lemmikud väärivad parimat toitu, mida me pakkuda saame ning võimalikult puhast. Seepärast oleme me ka valinud koostööpartneriks tootja, kes kontrollib toidu toorainet ning veendub, et tooraine on GMO vaba.