Pulli munandid 80 gr

4.00 out of 5

3.66

Pulli munandid.

Saadavus: Laost otsas SKU: 4742023270218 Kategooriad: , , , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Pulli munandid on mõnusad närimised, nad ei ole väga kõvad ja nendega saavad hakkama ka väiksemad koerad.

Need sisaldavad päris palju proteiini ning võrreldes proteiiniga üsna vähe rasva, mis soodustab tervislikke luid ning lihaseid. Lisaks sisaldavad need ka vähesel määral kaaliumi, rauda, tsinki ja magneesiumi.

Küll aga arvesta, et pulli munandid sisaldavad ka palju kolesterooli.

Arvesta, et toode on üsna tugeva ja spetsiifilise lõhnaga ning seetõttu on see ka väga paljude koerte vaieldamatu lemmik. Kui Sa oled ise või on mõni Su pereliige väga tundlik lõhna osas, siis see maius ei ole sobiv Sinu lemmikule :).

Analüütiline koostis: Toorproteiin 66,1%; Toorõli ja -rasv 17,8%; Niiskus 5,7%; Toortuhk 6%

Ei ole lisatud värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Tarvitamise soovitus: Anna vahepalaks või preemiaks oma lemmiku toidukordade vahele. Avatud pakendit hoia kuivas ja jahedas. Puhas joogivesi hoia lemmikule saadaval! Arvesta maiuste andmisel oma koera söömisharjumustega.

Enamus tooteid pakendame pappkarpi, mis on keskkonnasõbralik ja taaskasutatav. Pakend hoiab kinni toote lõhna ning seda on mugav hoiustada. Üksikud tooted ning tooted, mis oma suuruse poolest pappkarpi ei mahu, pakendame rasva hülgavasse paberisse.

Toodetud Euroopa Liidus.

Faddy soovitab!

Pulli munandid on saadaval ka 250 grammises ja 500 grammises pakendis!

Lisainfo

Kaal 0.08 kg

1 arvustus tootele Pulli munandid 80 gr

  1. 4 / 5

    Evelina (toote omanik)

    Taaskord toode, mille pakendit tahaks kiita. Väga mugav on selle sees toodet säilitada. Ei ole veel aru saanud, kas koerale maitseb või ei, kuid omanikule eeliseks on kindlasti see, et toode ei haise tugevalt ja spetsiifiliselt.


Lisa arvustus