Kirjeldus

Veiserasva pulber = puhas ja looduslik energia!

• Koertele, kellel on suurenenud energiavajadus
• stimuleerib söögiisu
• parandab naha ja karvkatte struktuuri
• sobib ka tiinetele ja imetavatele emastele

NATURAL PLUS Veiserasva pulber on energiat pakkuv toidulisand, mis on valmistatud parimast puhtast veiserasvast ning kõrge kvaliteediga glükoosist. See pakub looduslikku, kiiresti kättesaadavat energiat, mida koer omandab vere kaudu tänu glükoosile.

Glükoos vallandab insuliini, hormooni mis tagab, et veiserasva pulbris sisalduvad rasv ja rasvhapped säilitatakse keha enda depoodes ning on kiiresti koerale kättesaadavad kui kõrge kvaliteediga ja kergesti kättesaadav energia.

Sobib ideaalselt energiaallikana koertele, kellel on kõrgendatud energia nõudmised nagu jahi-, sport- ja töökoerad kuna see soodustab tugevust, jõudlust ja vastupidavust.

Veiserasva pulber toetab ka nii ainevahetust kui immuunsüsteemi ning pakub piisavalt kaloreid kehvasti söövatele või alakaalulistele koertele söögiisu stimuleerijana. Samuti ka koertele, kes on paranemas (nt peale operatsiooni).

Lisaks on rasv väga hea maitsekandja, seega suurendab kehva söögiisuga koerte poolt heakskiitu.

Tiinuse viimasel kolmandikul olevad emased saavad veiserasva pulbrist lisaenergiat tervisliku tiinuse faasi ja sündimata kutsikate optimaalse arengu tagamiseks. Tiinetele emastele pakub veiserasva pulber piisavas koguses kaloreid ning suurendab rasvasisaldust piimas.

Kutsikatele ja kasvavatele koertele, kes kipuvad piisavast toidust hoolimata olema kõhnad ning kaotavad kaalu, aitab veiserasva pulber saada kaalu juurde ning seeläbi saavutada tervislik, optimaalne ja tõule omane kasv ja suurus.

Veiserasva pulbris sisalduvad kõrge kvaliteediga rasvad ja õlid aitavad muuhulgas nii kuiva naha, liiga karmi karva struktuuri või liiga vähese aluskarva korral.

See toode sobib väga hästi ka B.A.R.F. dieedi lisandiks, kuna tihtipeale koerad, kes saavad ainult toorest liha, kaotavad kaalu kuna toit ei sisalda piisavalt loomset rasva.

Toodetud ilma GMO, teravilja, munapulbri ja piimatoodete ning keemiliste värvi-, lõhna- ja maitseaineteta.

Parim enne: 15.12.2024

Lisainfo

Koostis:

veise rasv 80%, glükoos 14%

Analüütiline koostis:

Proteiin 3%, rasv 80%, tuhk 2%, niiskus 1%, glükoos 14%

Toitmissoovitus (päevas):

Väikesed koerad kuni 10 kg: 1 teelusikatäis
Keskmised koerad kuni 20 kg: 1 supilusikatäis
Suured koerad kuni 40 kg: 2 supilusikatäit
Suured koerad üle 40 kg: 2-3 supilusikatäit
Kutsikad: max 0,5 teelusikatäit
Kasvavad noored koerad: 0,5-2 teelusikatäit
Kassid: 0,5 teelusikatäit

Annustamine:

Anna kas toiduga või puhtalt. Kuivtoiduga segamisel tuleks toitu niisutada (nt vesi või märgtoit).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Veiserasva pulber, 400g”