Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Koostöö Ericuga

Tagasi lehele Tervisenurk

Koostöö Ericuga

Kui augusti lõpus toimus FendaF avamisüritus, siis oli kohal ka imearmas welsh corgi pembroke tõugu Eric koos oma toreda perenaise ja peremehega. Kuna meil oli endal tol hetkel meeletult toimetamist, siis me ei jõudnud nendega lähemalt tutvuda, aga silma jäi armas Eric meile küll :). No ütleme ausalt – kellele ei jääks?! Sellest üritusest sai ka sisuliselt alguse koostöö Ericuga.

Meie toredaks üllatuseks oli see, kui Ericu perenaine võttis meiega ühendust ning jagas infot, et Ericule meie maiused väga meeldisid. Muuhulgas pakkus omalt poolt välja, et võiksime koostööd teha – Eric testiks meie maiuseid. Võtsime sellest kohe hea meelega kinni, sest meie enda meeskond on suhteliselt sarnane. 3 saksa lambakoera, kellest küll 2 on eriti pirtsakad, 1 on enam-vähem okei. Ja lisaks 1 labrador, kes reaalselt sööb peaaegu kõike. Seega olime väga huvitatud sellest, et mõni teine tõug testib meie maiuseid. Selliselt saamegi adekvaatset tagasisidet sellest kas need maiused teistele ka meeldivad või mitte.

Kui Eric käis oma perenaise Riinaga meie showroomis omale testimiseks tooteid valimas, siis tundus, et pulli munandid lähevad hästi peale ning seega sai ta esimesena kaasa just pulli munandid. Eric on nüüd oma perenaise abiga pannud kogu oma kogemuse ilusasti kirja, mille ka siin täismahus ära toome.

Lisaks saab Ericu tegemistega kursis hoida läbi sotsiaalmeedia kontode

Facebook: https://www.facebook.com/ericthecorgi/

Instagram: https://www.instagram.com/eric_the_corgi/

Käesoleva postitusega tahame teile tutvustada järjekordset FendaF-i rahulolevat klienti –  corgi tõugu koerapoissi nimega Eric. Eric on 3,5 aastane welsh corgi pembroke tõugu koer, kellele meeldib üle kõige olla erinevates tegevustes koos oma peremehe ja perenaisega ning nautida head ning kvaliteetset koerte närimismaiust.  Sellest, kuidas Eric avastas enda jaoks FendaF-i tooted ning milliseid ta esimestena proovis, tuleb juttu järgnevalt.

Kes on Eric ja kuidas ta meid leidis?

Eric on peaaegu kogu oma teadaoleva elu elanud Peetri alevikus koos oma peremehe ja perenaisega. Ainult esimesed 2 kuud möödusid Ericul Asterslandi kennelis Tallinnas. Ericu pere kolis Tallinnast Rae valda täpselt 4 aastat tagasi ning kohe, kui ennast sisse seati, oli ka koera võtmise mõte aktuaalne. See soov oli peremehel ja perenaisel juba pikka aega ning esimese oma kodu soetamisega see ka teoks sai.  Ericule meeldib väga koos oma perega käia erinevates kohtades jalutamas ning reisimas.  Oma lühikese elu jooksul on käidud mitu korda Hiiumaal ja Saaremaal ning avastatud erinevaid paiku Eestimaa peal. Samuti on Eric käinud ka kaks korda Lätis.  Kuid mitte miski ei asenda kodupaika.

Jälgime väga tähelepanelikult Rae valla ning Peetriga seonduvat ning meile oli väga vahvaks üllatuseks, kui nägime, et Peetris avab uksed uus koerte maiustega tegelev ettevõte.  Kuna neil oli ka kohe tulemas avamispidu, siis seadsime sammud sinna ning saime koos Ericuga erinevat kaupa uudistada. Kuna Ericule meeldivad erinevad koerte maiused siis ostsime mõned ka prooviks kaasa.  Tegemist oli pardikaelte ning ulukiliha ribadega, mis Ericule väga maitsesid. Väga ägedad on ka spetsiaalsed pakid, mis teevad iga ostu väga eriliseks ja annavad ka koerale põnevat avastamistrõõmu karbi avamisel.

Rahulolev klient 🙂

Järgmisena proovis Eric Fendafi maiustest pulli munandeid, mis samuti kohe loosi läksid. Uluki liharibad olid väga heaks vahepalaks või preemiaks mõne tubli teo või käskluse täitmise eest. Pardikael ning pulli munandid olid samas hea snäkk, mille söömiseks kulus natukene pikemalt aega.  Ericu puhul on väga hästi näha kas snäkk talle maitses või mitte – ta kaotab üsna kiirelt huvi selle vastu. Eriti suuremate ja närimiseks pikemat aega nõudvate maiuste puhul.  Katsetab mõne aja, aga kui ei istu siis loobub ja ei tunne enam huvi.  FendaF toodetega on kogu aeg tunne, et nüüd pistab ka karbi nahka, kui selle kusagile laokile jätta :).

Kuna esmane kokkupuude FendaF-iga oli väga tore, siis oli meie soov FendaF’i tooteid ka tulevikus testida ning võimalusel nendest kogemustest lähemalt rääkida.  Head infot ja kogemust on alati targem jagada ka teistega, et ka nemad saaksid teada kust saab häid maiuseid oma neljajalgsetele pereliikmetele.  Eric on meie jaoks olnud alati rohkem kui koer – ta on meie täieõiguslik pereliige ning väärib ainult parimat.  Anna ka sina oma neljajalgsele just parimat ja tule vaata mis FendaF sortimendist sinu koerale sobiks.  Eric garanteerib, et iga üks leiab oma :).

Kohe varsti valib Eric juba järgmise toote testimiseks ning kindlasti jagab oma kogemust enda sotsiaalmeedia kontodel kui kajastame ka tema postitust meie blogis.

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi lehele Tervisenurk