100% naturaalsed maiused Sinu lemmikule! Hirv maiusena on sobilik igat suurust koerale, emashirve nahk on pigem pehmema struktuuriga ning seega sobib väga hästi väiksemale ja keskmise suurusega koertele. Hirve kõrv aga on oma struktuurilt tugevam ning pakub tegevust ka suuremale koerale. Lisaks on valikus ka hirve jalg karvadega – üsna unikaalne toode Eesti turul ning saanud lemmikuks nii väikeste kui ka suurte koerte seas. Hirv ei ole ka väga suur allergeen, seega tooted võiks sobida väga paljudele koertele.

Tooted on kõik täiesti naturaalsed, ilma igasuguste lõhna-, maitse-, värvi- ja säilitusaineteta. Meil kahjuks seetõttu ei ole pakkuda ka kommi ja lillelõhnalisi maiuseid, vaid maiused lõhnavadki nagu päris loom :). Lisaks tuleb arvestada, et mõningatel maiustel on intensiivsem lõhn kui teistel.

Tooted on kõik testitud meie oma meeskonnaliikmete poolt ning oleme veendunud nende ohutuses koertele. Siiski tuleb arvestada oma koera eripäradega (närimine, ahnitsemine vms) ning lähtuda maiuste andmisel nendest. Kindlasti soovitame esimesel korral anda maiuseid järelevalve all.

Tooted on pakendatud keskkonnasõbralikesse pakenditesse, kas pappkarpi või rasva hülgavasse paberisse.