Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Meie jõulukampaania

Tagasi lehele Tervisenurk

Meie jõulukampaania

Kuna meie jaoks on heategevus väga südamelähedane, siis seekordne jõulukampaania keskendub varjupaigas olevatele loomadele. Toetame loomi iga meie poest tehtud ostuga ning nuputasime tükk aega mida lisaks tavapärasele allahindlusele pakkuda. Tahame, et te aitaksite meil varjupaigas olevaid koeri ja kasse aidata.

jõulukampaania - aita varjupaiga koeri ja kasse
Allikas: Internet

Otsustasime oma jõulukampaania teha veidi teistmoodi kui kõik teised. Seega kõik detsembrikuus meie juures tehtud ostud annavad varjupaiga koertele või kassidele ühe toidukorra. See, mitut koera või kassi Sinu ost toetab, sõltub juba arve summast ning ostu sisust. Kui ostad kassitoitu, panustad Sa kasside toidukorda, kui aga koeratoitu või maiuseid, siis panustad koerte toidukorda. Iga 10 eurose ostu eest saavad 3 koera või kassi 1 toidukorra, 20 eurose ostu eest saavad 6 koera või kassi 1 toidukorra, 30 eurose otsu eest 9 koera või kassi 1 toidukorra jne. Seega mida suurem on Sinu arve, seda rohkem koeri või kasse oma söögikorra saavad. Arvesse lähevad nii e-poe tellimused kui showroom’is tehtud ostud.

Täiendavalt otsustasime suurendada detsembrikuuks püsikliendi soodustust, mis on terve detsembrikuu 10% tavapärase 5% asemel.

Anna omapoolne panus

Ja muidugi kutsume kõiki andma ka omapoolset panust endale südamelähedasele heategevuslikule organisatsioonile. Seda mitte ainult jõulude ajal, vaid just püsiannetuse näol. Eestis elab praeguse seisuga ca 1,3 miljonit inimest. Kui kasvõi 10% ehk 130 000 inimest annetaks igakuiselt kasvõi 1 euro, siis oleks maailm juba hoopis ilusam paik :).

Ja kas te kujutate ette mida kõike saaks loomade heaks ära teha, kui selline summa laekuks igakuiselt loomadega tegelevate organisatsioonide kontodele? Igal juhul mina loodan ja unistan, et ühel päeval on see reaalsus. Meie oleme näiteks juba aastaid eraisikutena toetanud erinevaid loomadega seotud organisatsioone ning teeme seda kindlasti ka edaspidi, ühine ka sina meiega!

Mulle väga meeldib ütlus, et igal koeral peab olema pere aga igal perel ei pea olema koera. Ja ma väga siiralt loodan, et ühel heal päeval ei ole meie varjupaikades enam ühtegi koera ega kassi.

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi lehele Tervisenurk