Winner Plus külmpressitud kuivtoit Sinu koerale! GMO (geneetiliselt muundatud organism) ja gluteenivaba toit parimast toorainest. Toidu tootmisel on järgitud toiduohutuse standardit ning toit valmistatakse inimtoidu kvaliteediga toorainest.

Üsna unikaalsena Eesti turul ka külmpressitud kuivtoit. Kuna külmpressitud kuivtoitu töödeldakse kuni 72 kraadi juures, siis säilivad toidus nii looduslikud vitamiinid kui ka aktiivsed koostisained. Seetõttu on külmpressitud kuivtoit heaks kiidetud väga paljude koerte poolt!

Toit on testitud meie enda meeskonnaliikmete poolt ning nende poolt ka heaks kiidetud. Külmpressitud kuivtoidu valikus on 4 erinevat toitu – üks kutsikatele ning 3 toitu täiskasvanud koertele. Täiskasvanud koertele on valikus Active (kõrgema rasvasisaldusega), Regular (kolme loomse proteiiniga ja madalama rasvasisaldusega toit) ning Sensitive (madalama rasvasisaldusega toit lõhe baasil).

Winner Plus kuivtoit on muuhulgas toodetud cruelty free põhimõttel ehk toidu toodetakse ilma loomdadel testimata. Meie usume, et meie lemmikud väärivad parimat toitu, mida me pakkuda saame ning võimalikult puhast. Seepärast oleme me ka valinud koostööpartneriks tootja, kes kontrollib toidu toorainet ning veendub, et tooraine on GMO vaba.