Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Klorella koerale

Tagasi lehele Tervisenurk
klorella

Klorella koerale

Mina avastasin klorella enda koerte jaoks, kui lugesin artiklit koera organismi puhastamisest peale vaktsineerimist. Vaktsineerimise pooldajaid ja vastaseid on ilmselt varsti juba üsna võrdselt. Mina olen endiselt vaktsineerimise poolt, eriti peale seda, kui Faddy põdes läbi leptospiroosi. Aga olen vähemalt viimasel ajal ka väga kindlalt seda usku, et meie asi on aidata oma lemmikutel organismi puhastada. Ja selleks on klorella väga hea vahend. Lisaks sisaldab klorella ka hunnikuga vitamiine ja mineraale.

Mis asi on klorella?

Klorella on üherakuline magevee roheline mikrovetikas, mis edenevad päikesevalguse abil. Sarnaselt spirulinale seostatakse klorellat paljude tervisega seotud eelistega, sealhulgas immuunsuse tugevdaja, seedetrakti toetajana ning organismi puhastajana. Klorella on rikas klorofülli poolest (võimas detoksikaator) ning sisaldab ka tervislikku annust erinevaid vitamiine, mineraale, aminohappeid ning rohkesti valku.

Doktor Clarence Hardini sõnul sisaldab klorella lisaks ka kasvufaktorit, mis on rikas nukleiinhapete poolest. Hardini sõnul väheneb nukleiinhappe hulk kehas koos vanusega, langus, mis on seotud vananemisprotsessi ja nõrgenenud immuunsusega. Hardin soovitab klorellat pikaajaliseks kasutamiseks nii vananemisprotsessi aeglustamiseks ja eakate koerte tervise parandamiseks, samuti ka konkreetsete haiguste raviks (nt vähk, koliit, maksa- või neeruhaigused ja nahahaigused).

Holistiline veterinaar dr. Karen Becker soovitab klorellat kui rohelist supertoitu, looduslik puhastaja, mis võib aidata toksiinide kogunemise vastu (pestitsiidid, herbitsiidid, vaktsiinid, ebatervislik koeratoit, keemilised putukatõrjevahendid ning samuti ka keskkonnareostus). Pärast korduvat kokkupuudet sedalaadi toksiinidega hakkavad su lemmiku organid ülekoormusest väsima ning siis hakkavad ilmnema sümptomid ning kroonilised seisundid.

Kuidas kasutada?

Väikestele koertele kuni 1 gramm pulbrit päevas ning suurematele koertele kuni 3 grammi päevas (teelusikatäis on umbes 6 grammi). Sega pulber toiduga.

Dr. Hardini sõnul võib klorellat kasutada ka mähisena nahainfektsioonide ja haavade korral.

Ja nagu ikka iga uue toidulisandiga, alusta algul väiksemast doosist ning jälgi kuidas su koer klorellat talub ning kas tekib ka mingeid reaktsioone. Kindlasti tasub anda võimalikult kõrge kvaliteediga toodetud klorellat (uuri vajadusel maaletoojalt täiendavat infot), kuna madala kvaliteediga klorellal võib olla vastupidine efekt ehk hakkab hoopis toksiine koguma.

Tahad teada rohkem vaktsineerimisest ja keha detoksist? Loe meie varasemat blogi SIIT.

Kasutatud allikad:

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi lehele Tervisenurk