Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Astroloogia ja koerad

Tagasi lehele Tervisenurk
astroloogia

Astroloogia ja koerad

Mina olen väga pikalt mõelnud kas koerte iseloomu puhul mängib mingit rolli astroloogia. Kunagi lugesin isegi Faddu puhul veevalaja kirjelduse läbi, aga no inimeste horoskoobist küll otseselt ei suutnud seost leida. Hiljuti aga sattusin lugema Dogs Naturally postitust, kus on ära toodud tähtede mõju 12-le tähemärgile. Mina igal juhul tundsin selgelt mõlemad oma koerad ära – Ossu on Jäär, mis Jäär ning no Faddu on ikka täiesti Veevalaja. Kindlasti ei päde kogu jutt iga koera puhul 100%-liselt, aga võib-olla mõnele veidrale käitumisele leiab astroloogiast selgituse :).

Jäär (21.03 – 20.04)

Jäära valitseb Marsi planeet, mis on “hele ning leegitsev, mida valitseb kirg ning ajend midagi teha. Jäär on tulemärk, mis teeb Jäärast koera enesekindla ning tugeva.

Nad ei lepi vastusega EI. Kui Jäärast koer ei tule, kui neid kutsutakse, ära võta seda isiklikult. Tulemärgina on Jäärast koer äärmiselt tark ning mänguhimuline. Nad tahavad olla Sinu maailma ning vara keskpunkt.

Nad on loomult uudishimulikud ning enesekindlad, mis tähendab, et nad võivad sattuda õnnetustesse. Ja Sa võid avastada, et külastad veterinaari tihedamini kui Sa tahaksid!

Sõnn (21.04 – 20.05)

Sõnni valitseb Veenus ning Veenus on armastuse, ilu ja õrnuse planeet. Sõnn on maa märk ning loob palju tahtejõudu. Sõnnist koer tahab oma kooki ning lisaks seda ka süüa!

Kui Sõnnist koer tahab midagi teha, siis ta ka teeb! Sõnnist koerad on oma olemuselt häbelikud ning nad peavad tundma end turvaliselt. Nad armastavad kiindumust, aga ainult siis, kui neil endal selleks tuju on.

Sõnnist koer vajab tasakaalustatud ja rahulikku keskkonda. Valjud helid ning kaos tekitavad neis stressi ning ärritumist (võivad muuhulgas karta äikesetorme ning muidu valjusid helisid).

Kaksikud (21.05 – 20.06)

Kaksikute tähtkuju valitseb Merkuur ning Merkuur on intelligentsuse planeet. Kaksikud on maa hingega õhu märk. Koerad, kelle päikesemärk on Kaksikud on nii passiivsed kui agressiivsed, positiivsed ja negatiivsed, avatud ja reserveeritud.

Kaksikutest koerad ei usu omandisse. Nende arvates on omanik nende eestkostja ning väga harva seovad nad oma hinge maailmas vaid ühe inimesega.

Kaksikud on kiired õppijad, armastavad treeninguid, on kiire taibuga ning hellust vajavad. Aga samuti võivad nad olla närvilised, söömisharjumuste osas otsustusvõimetud ning altid üksindusahastusele, kuna neil on väga suur vajadus olla teistega koos.

Vähk (21.06 – 20.07)

Vähki valitseb kuu ning kuu on emotsionaalne, tundlik ning hoolitsev. Vähk on vee märk, mis on voolav ning liikuv.

Astroloogia kohaselt on Vähist koerad armastavad ning pehme ja meeldiva loomuga. Kuigi nad armastavad Sinu juures olla, vajavad enamus Vähist koeri pidevat kindlustunde kinnitamist.

Uued kohad ja inimesed võivad nad endast välja viia. Vähist koerad armastavad hoolitseda teiste loomade eest ning on head kaaslased teistele koertele. Neid kontrollib nende isu ning nad võivad väga kiiresti kaalus juurde võtta. Vaba toidule ligipääs ei tohiks kuuluda Vähist koera menüüsse!

Lõvi (21.07 – 20.08)

Lõvi valitseb Päike. Päike on soojendav, suursugune ning lahke. Lõvi on tule märk ning tal on palju energiat, mida põletada. Lõvid armastavad viibida õues koos kõigega mis selle juurde käib. Muuhulgas naudivad nad ka haukumist!

Ei oma tähtsust kas Lõvist koer on Sinuga koos või koertepargis, ta armastab olla tähelepanu keskpunktis. Kõige positiivsem aspekt Lõvist koera omamisel on see, et nad on sodiaagimärkide kõige lojaalsemad koerad.

Neitsi (21.08 – 20.09)

Neitsit valitseb Merkuur ning see on intellekti planeet. Kui Neitsi ja Merkuur ühinevad, moodustavad nad sodiaagimärkide kõige rahulikuma koera. Neitsist koer on stressirikaste olukordade meister!

Sarnaselt Sõnnile armastavad nad rutiine ning ei saa väga hästi hakkama muutustega. Neitsid armastavad jutustada ning käivad Sul järel. Selline käitumine teeb neist väga head koerad inimestele, kes armastavad veeta aega väljas ning ringi reisida.

Kaalud (21.09 – 20.10)

Kaalude valitsevaks planeediks on Veenus. Veenus muudab Kaaludest koera otsustusvõimetuks ning veidi tähelepanu puudulikkuse häire käes kannatavaks :). Neid on raske treenida kuna nad ei suuda pikalt keskenduda.

Astroloogias, Kaaludest koerad on armastavad ning meeldivad, aga vajavad õrna distsipliini, et tunda ennast turvaliselt. Kui Sa tahad koera, kes liigub vooluga kaasa ning saab hakkama totaalse kaosega, siis Kaaludest koer ei ole Sinu jaoks.

Kaaludest koera jaoks peab olema paigas struktuur. Neil on ka ebakorrapärased toitumisharjumused. Nad kipuvad sööma ainult siis, kui nad tahavad.

Skorpion (21.10 – 20.11)

Skorpionit valitseb Pluuto. Skorpion on vee märk ning väga emotsionaalne. Skorpionist koer on tugev ning suure tahtejõuga. Nad tavaliselt saavad mida tahavad ning neil on väga suur mõjuvõim teiste koerte ja inimeste üle.

Skorpionid vajavad igapäevast liikumist stressi maandamiseks ning ihaldavad struktuuri. Ilma struktuurita, kasutab Skorpionist koer ära kõike ning kõiki, millega ta kokku puutub. Need koerad on väga intuitiivsed ning ei unusta kunagi, kui neile on liiga tehtud.

Skorpionist koer naudib nii üksindust kui ka head seltskonda, eriti just oma omaniku oma. Nad armastavad kui neile meele järele ollakse ning neid hooldatakse.

Ambur (21.11 – 20.12)

Amburit valitseb Jupiter ning tegemist on tule märgiga, kes armastab väljakutseid. Klaas on tema puhul alati pooltäis. Need koerad on rõõmsad, avatud olemisega ning sõbralikud.

Teiste koertega koos olles tasub oma Amburist koeral silma peal hoida, kuna nende kallal kiputakse nokkima. Samuti armastavad nad füüsilist kiindumust ning tunnevad, et just nemad on Sinu ainus tõeline armastus.

Lojaalsus on Amburi eripära, mistõttu nad tahavad kogu aeg Sinuga koos olla. Kui Sa ei ole hoolas, võib see omadus muutuda üksindusahastuseks. Amburist koerad ihkavad seltskonda ning sooviks üle kõige teist koera või looma kodus.

Kaljukits (21.12 – 20.01)

Kaljukitse valitseb Saturn. Tegemist on maa märgiga ning üks kõige kindlamini jalad maa peal olev tähtkuju.

Astroloogia kohaselt on Kaljukitsed puhtad, rafineeritud ning intensiivse oma mõtteviisiga. Nad armastavad ringi joosta ning trenni teha. Kaljukitsed ei maga nii sama palju kui teised koerad ning kannatavad stressirohketes situatsioonides ärevuse kallal.

Kaljukitsed ei pruugi alati olla parimad kaaslased teistele loomadele. Kui nad on sunnitud veetma aega koos kasuõe või -vennaga, võib neil nendega harjumine võtta aega.

Veevalaja (21.01 – 20.02)

Veevalajat valitseb Uraan. Tegemist on õhu märgiga ning on sodiaadimärkide seas kõige intelligentsem ning intuitiivsem.

Veevalajad on ettearvamatud ning suudavad minna nullist kuuekümneni 10 sekundiga. Need koerad on kohati ka väga keerulised, sest neile meeldib teha seda mida nemad tahavad ja just siis kui nemad tahavad seda teha. Me jumaldame neid aga seepärast, et nad on väga armastusväärsed ning armastavad teisi.

Veevalajast koer on ideaalne kui Sa tahad temast teha kaaslast teisele koerale, kassile või kasvõi kanale! Nad on nõus mängima kellega iganes ta paariliseks saab.

Aga Veevalajad vajavad ka oma ruumi ning üksi olemise aega, et kavandada oma järgmist hämmastavat üllatust. Ja just siis kui Sa seda kõige vähem ootad pimestavad nad Sind!

Kalad (21.02 – 20.03)

Kalade tähemärki valitseb Jupiter. Kalad on loomulikult vee märk ning segades seda Jupiteri õhuga, saad Sa koera maagilise tundlikkusega.

Astroloogia kohaselt on Kaladest koerad oma olemuselt armsad. Lisaks vajavad nad õitsemiseks rahulikku keskkonda, kuna nad kipuvad kergelt stressi minema. Sarnaselt Lõvidele satuvad need koerad mõnikord oma mitte-agressiivse loomu tõttu kiusamise ohvriks.

Kalad on väga iseseisvad koerad. Nad teevad mida nad tahavad ilma teiste tähelepanu äratamata. Mida see Sinu jaoks tähendab? Ära lase ennast ära petta, nad koolitavad Su väga hästi välja!

 

Tõlgitud allikast:

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi lehele Tervisenurk