Tasuta transport pakiautomaati alates 49 eur

Pappkarp maiuse pakendina?

Tagasi lehele Tervisenurk

Pappkarp maiuse pakendina?

Pappkarp on maiuste pakendamisel täiesti uudne lahendus. Kuna meie käest on viimasel ajal päris tihti pakendite kohta uuritud, siis tegime blogipostituse miks me ikkagi otsustasime pappkarpide kasuks.

Sisuliselt hetkest kui me otsustasime brändiga turule tulla sündis ka otsus, et pakendiks peab olema midagi keskkonnasõbralikku ning üsna pea oli selge, et selleks on pappkarp. Ilmselt on kõik mingil hetkel näinud videolõike kuidas plastik on sisuliselt hõivanud suurema osa maailmast – ookeanid, rannad, linnatänavad. Kas kellelgi on õnnestunud külastada kohta, kus ei vedeleks kasvõi ühte plastist veepudelit? Pean kurbusega tunnistama, et minul ei ole seda õnne olnud. Sellest tulenevalt otsustasime, et me ei taha ise plastikut juurde tekitada.

pappkarp
Keskkonnasõbralik pappkarp

Seega valisime enda toodete jaoks karbid, mida on mugav avada ning uuesti sulgeda. Nende karpide eeliseks on asjaolu, et neid karpe on võimalik taaskasutada ka peale maiuste otsa saamist. Paned aga oma majapidamises olevad asjad karpidesse, kirjutad peale mis karbis on ning taaskasutus missugune.

Osad meie tooted on oma olemuselt päris rasvased, seega oli meil karbi välimuse säilitamiseks vaja kasutusele võtta ka rasva hülgav paber. Testimisel selgus, et paber omakorda aitas hoida kinni nii lõhna kui eemale hoida niiskust.

Kokkuvõttes tundus, et olime leidnud lahenduse oma keskkonnasõbralikkuse nõudele. Meie pakend on 100% keskkonnasõbralik, mis on meie jaoks väga olulise tähtsusega.

Lisaks kõigele aitame me ka oma klientidel panustada taaskasutusse – kõik pakendid võib meile tagasi tuua ning suuname need omalt poolt uuesti taaskasutusse.

Paljudel klientidel on aga tekkinud dilemma, kus ei taheta nii ilusaid karpe ära visata. Selleks on meil taaskord lahendus. Oleme paljude toodete juurde pannud paberisse pakendamise valiku. Seega, kui sul on eelmisest tellimusest juba karp olemas, siis vali seekord pakendiks paber ning pane kodus juba olemasolevasse karpi. Ja alati võid jätta tellimusele ka kommentaari, et me pakendaks tooted nii nagu meile endale mugavam on – selliselt on ka väike üllatusmoment paki saamisel :).

Jaga see postitus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagasi lehele Tervisenurk